fbpx

Hakkımızda

Özel Ataevler Koleji

Özel Ataevler Koleji, 36 yıllık eğitim ve öğretim tecrübesiyle Türkiye çapında birçok başarıya imza atan Kubilay Demirhan tarafından kurulmuş, çağdaş eğitimin Bursa’daki öncüsü olan özel eğitim kuruluşudur.

Kurulduğu ilk günden bu yana, Bursa’daki özel okullar arasında saygın bir yere sahip olan okulumuz Özel Ataevler Koleji, anaokulu, ilkokul ve ortaokul sınıflarında verdiği nitelikli eğitimle başarılara imza atmaktadır.

Özel Ataevler Koleji olarak hedefimiz, çağdaş eğitim ve öğretim anlayışıyla, bireylerin anaokulundan ortaokula kadar sürecek değişim ve dönüşüm dönemlerine eşlik ederek, ülkesine yararlı, çevresine duyarlı, evrensel değerleri benimseyen, bencillikten uzak, birliktelik ruhu ile ülke ve dünya vatandaşı olmayı amaçlayan nitelikli bireyler yetiştirmektir.

Bu hedef doğrultusunda okulumuzda uyguladığımız özel öğretim metotları ile, çocuklarımızın hem akademik başarıya ulaşmalarını sağlıyor, hem de özgüven sahibi, kendinden emin birer birey olarak onları hayata hazırlıyoruz.

Spordan sanata, bilimden beşere, sunduğumuz çok yönlü eğitim ile, öğrencilerimizin kendilerini keşfetmelerine ve geleceğe emin adımlarla yürümelerine destek oluyoruz. Hem sözel hem de sayısal becerilerin eşzamanlı olarak gelişmesine olanak sağlayacak aktivitelerle eğitim ve öğretimi zenginleştirerek, öğrencilerimizin okulda geçirdikleri zamanı, ömür boyu unutulmayacak birer deneyime dönüştürüyoruz.

Atatürk ilkelerine olan inancımız ve onun gösterdiği hedefe durmadan yürüme azmimizle her geçen gün daha da güçleniyor ve çağdaş bir eğitimi sürekli tesis etmek için çok çalışıyoruz.

İlkesel duruşumuz ve Cumhuriyete olan bağlılığımızla, çağdaş eğitimin Bursa’daki öncüsü olma misyonumuzun önemini çok iyi anlıyoruz.

Özel Ataevler Koleji olarak biz, en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz; kendine ve topluma yararlı
bireyler yetiştiriyoruz!

Özel Ataevler Koleji
“Geleceğe Yön Veren Okul”

36 Yıllık Eğitim Tecrübesiyle ile Çağdaş Eğitim

0 Uluslararası Standartlarda Eğitim
0 Deneyimli Öğretmen Kadrosu
0 Üst Düzey Akademik Başarı
0 Düzenli Deneme Sınavları
0 Başarılı ve Mutlu Çocuklar