fbpx
Bursa’da Dijital El Öpme Dönemi Başladı!

Bursa’da Dijital El Öpme Dönemi Başladı!

Sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Bursa’nın geleceğe yön veren okulu Özel Ataevler Koleji, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası için düzenlediğimiz sosyal sorumluluk etkinliği ile tüm Türkiye’de geniş yankı uyandırdı.

Koronavirüs pandemisi, dünyada her şeyin dijitalleşmesine inanılmaz bir ivme kazandırdı. Sosyal mesafeye dikkat etmek nedeniyle yaş açısından pandemi kısıtlamalarından en çok etkilenen altmış beş yaş üstü vatandaşlar sosyal yaşamdan kopma noktasına geldiler.

Her yıl Yaşlılara Saygı Haftasında gerçekleştirdiğimiz huzurevi ziyaretini bu sene fiziki olarak gerçekleştiremeyeceğimiz için, Bursa’nın sosyal sorumluluk bilinci en yüksek özel okulu olarak, konuya günümüz şartlarına uygun bir çözüm bulduk ve huzurevini dijital olarak ziyaret ettik. Huzurevi sakinlerinin düzenlediği el işi sergisini gezdikten sonra, huzurevi sakinleri ile online olarak bir araya geldiğimiz etkinlikte hem öğrencilerimiz hem de huzurevi sakinleri keyifli dakikalar geçirdiler.

Hem yerel hem de ulusal basının ilgisini toplayan sosyal sorumluluk etkinliğimiz, “Dijital El Öpme” başlığı altında birçok basın kuruluşu tarafından takipçileri ile paylaşıldı.

Bursa’nın geleceğe yön veren okulu Özel Ataevler Koleji olarak, farklı sosyal sorumluluk projeleri ile hem yerelde hem de ulusalda adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz.

Dijital Yazılı Basında “Dijital El Öpme” Sosyal Sorumluluk Projesi’nin yansımaları

Son Dakika Haberleri  Habertürk Logo

Haber7

Haber, Son Dakika, Haberler

İhlas Haber Ajansı

Bursa bursa haber bursa haberi bursa haberleri BursaBursa'ya Dair Her Şey - Bursa Haber, Bursa Son Dakika HaberBURSA’DA DİJİTAL EL ÖPME DÖNEMİ

16 Haber

Haber Takvimi

 

bursa özel okul, bursa okul, bursa kolej, bursa özel okul fiyatları, bursa özel okul bursluluk sınavı, bursanın en iyi özel okulu, bursa nilüfer özel okullar, bursadaki özel okullar, bursa kolej fiyatları, huzurevi, bursa büyükşehir belediyesi, sosyal sorumluluk