fbpx
Yarışmayı Kazananlar Açıklandı

Yarışmayı Kazananlar Açıklandı

23 Nisan Resim Yarışması kazananlari belli oldu!

Özel Ataevler Koleji tarafından,

bu yılki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen

“Atatürk ve Çocuk” konulu resim yarışmasının kazananları belli oldu.

Düzenlediği etkinlikler ve gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adını sadece Bursa’da değil, yurt çapında da duyuran, Türkiye’nin “yerelden ulusala” dönüşen tek okulu #GeleceğeYönVeren Okul Özel Ataevler Koleji yine adından söz ettiriyor.

Hala küresel çapta süren ve milyarları etkileyen koronavirüs pandemisi nedeniyle, bu yıl da 23 Nisan kutlamalarımızı, coşku ile yapamak yerine dijital ortamlarda videokenferans etkinlikleri ile yapmak zorunda kaldık.

Bu yüzden, sadece okulumuz öğrencilerinin değil, aynı zamanda Bursa ilindeki diğer tüm kamu ve özel okullarında okumakta olan öğrencilerin de katılımına açık olacak şekilde düzenleyerek bir resim yarışması ile 23 Nisan sinerjisini yaratmak ve 23 Nisanların asıl sahipleri olan, geleceği emanet aldığımız çocuklarımızın bu sinerjiden güç bulmalarını istedik.

İşte bu sinerjinin bir kazanımı olarak, Mart 2021’de duyurduğumuz  ve 2 ayrı kategoriden oluşan “Atatürk ve Çocuk” konulu 23 Nisan Resim Yarışması’na, ilkokul kategorisinden 21, ortaokul kategorisinden ise 13 resim katıldı.

Yenilikçi fikirlerle toplumda farklındalık ve fark yaratmayı kendine amaç olarak belirleyen okulumuz Özel Ataevler Koleji’nin öğretmenleri ve bağımsız üyelerde oluşan jürisi, , “Atatürk ve Çocuk” konulu 23 Nisan Resim Yarışması’nın kazananları, jüri üyeleri tarafından belirlendi.

İlkokul Kategorisinde Dereceye Giren Öğrenciler

 

Ortaokul Kategorisinde Dereceye Giren Öğrenciler